Marmara Cad. No: 20 34908 Mimarsinan - Büyükçekmece / İstanbul
info@ozertrans.com.tr 00 90 212 883 04 64


Öz-Er Trans Uluslararası Taşımacılık ve Tic. A.Ş.’nin ana faaliyet konusu Türkiye Fransa arasında karayolu taşımacılığıdır. Hem ihracat hem de ithalat taşımalarında düzenli olarak parsiyel ve komple çıkışlarımız mevcuttur.


Fransa'nın her bölgesinde bulunan acente ağımız sayesinde en uzak noktalar için toplama ve dağıtım ağımız bulunmaktadır. Ayrıca yine Fransa'da gümrükleme ve depolama hizmeti sunabilmekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetlerin kalitesini en yüksek seviyede tutabilmenin, her aşamada işinde en iyisi olan profesyonellerle çalışmak ile sağlanabileceği için, Fransa'nın en iyi lojistik firmaları ile işbirliği anlaşmalarımız devam etmektedir.

Türkiye'de, İstanbul'da bulunan lojistik merkezimizde depolama, paletleme ve her türlü elleçleme hizmetlerinin yanında, eğer müşterilerimizin bu yönde talebi olur ise anlaşmalı iş ortaklarımız vasıtasıyla gümrüklü depolama ve gümrükleme hizmeti de organize edebilmekteyiz.

Karayolu hizmetlerimizin yanısıra müşterilerimizin deniz ve hava yolu ihtiyaçlarında, uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ile danışmanlık ya da organizasyon konularında da yardımcı olabiliyoruz.